2017. gada svarīgākie notikumi Upesleju internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā

ERASMUS+ projekta "Zinātnieki darbā" pirmā vizīte Lielbritānijā

Dec 11, 2017

29. novembra līdz 2. decembrim Upesleju internātpamatskolas-rehabilitācijas centra pirmskolas iestādes divi lieliski profesionāļi savā jomā – logopēde Svetlana Stepane un pirmsskolas pedagoģe Jūlija Zagorska – devās uz 1. starptautisko tikšanos Lielbritānijā.

Līdzfinansē ES ERASMUS+ programma Scientists at work- "Zinātnieki darbībā"

Veselību veicinoša taka Upesleju dārziņā

Nov 28, 2017

Arī pirmsskolas grupas piedalījās mūsu skolas projektā “Veselību veicinošā skola”. Skolotājas atbalstīja Jūlijas Zagorskas ideju izveidot liela formāta sensoros paklājiņus.

Lielā eža pārsteigums

Nov 19, 2017

Upesleju PII „Ezīšu” grupas audzēkņiem Lielais ezis kopā ar sporta skolotāju Guntu bija sagatavojis dažādus uzdevumus, lai palīdzētu viņam sagatavoties ziemas miegam.

1. septembris Upesleju dārziņā

Okt 23, 2017

1. septembris Upesleju dārziņā pagāja ļoti krāsaini un lustīgi!

Ziedu paklājs Upesleju dārziņā!

Okt 12, 2017

27.09.2017. par godu Miķeļdienai Upesleju dārziņa bērni sadarbībā ar pedagogiem un vecākiem veidoja Rudens ziedu paklāju!

Upesleju "Vāverēni" sporto Ropažos!

Okt 12, 2017

21.09.2017. Upesleju dārziņa “Vāverēni” piedalījās sporta pasākumā “Olimpiskā diena 2017”, kuru organizēja Ropažu PII “Annele”.

Skolēni veido savas skolas dienasgrāmatu

Sep 05, 2017

Pagājušā mācību gadā Upesleju skolas skolēni realizēja savas idejas skolas tēla veidošanā, gatavojot skolas dienasgrāmatas vāka noformējumu un dizainu.

7.-9.klašu vieglatlētikas 3-cīņu sacensības

Maijs 31, 2017

23.05.2017., iespraucoties starp daudzajiem mācību gada noslēguma pasākumiem un ekskursijām, notika 7.–9. klašu vieglatlētikas 3-cīņas sacensības.

Labinieku ekskursija uz Tallinu

Maijs 29, 2017

Saulainajā maija dienā 25 jaunieši no Upesleju skolas devās iepazīt Keilas ūdenskritumu, apskatīt Tallinu un izzināt Jūras muzeju.

Pēdējais zvans Upeslejās

Maijs 22, 2017

11. maijā ar trauksmaina prieka pilnu sirdi, bet tomēr skumjām acīs devītā klase dzirdēja savu Pēdējo zvanu Upesleju skolā.

Veselības diena Upeslejās

Apr 20, 2017

6. aprīlī Upesleju skolā tika rīkota Veselības diena ar mērķi veicināt skolēnu savstarpējo sadarbību, kā arī izpratni par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Skolēni iesaistās mentorprogrammā 2017

Apr 20, 2017

2016. gadā Upesleju internātpamatskola-rehabilitācijas centrs noslēdza sadarbības līgumu ar organizāciju “Mentor Latvia” par jauniešu iesaisti mentorprogrammā. 2017. gada programmā tika iesaistīti pieci Upesleju skolas jaunieši.

Piedaugavas novada folkloras kopu skate

Apr 03, 2017

24. martā Upesleju internātpamatskolā pavasari ieskandinājām ar Piedaugavas novada skolēnu folkloras kopu koncertu – skati, kurā piedalījās 7 novada kopas ar 125 dalībniekiem.

Starpkultūru vakars Latvija–Nīderlande

Apr 03, 2017

23. martā mūsu skolas pašpārvaldes skolēni devās uz Brīvprātības māju, kur notika jauks starpkultūru pasākums. Brīvprātības mājā viesojās 30 jaunieši no Nīderlandes Sancta Maria Liceum. Kopīgās sarunās mūsu skolas jaunieši un Nīderlandes jaunieši dalījās ar saviem stāstiem par skolu, interesēm un nodarbošanos skolā un ārpus tās.

Barikāžu atceres pasākums 24.01.2017.

Feb 02, 2017

Kā ik gadu Upesleju internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā janvārī tika atzīmēts 1991. gada Barikāžu notikumiem veltīts atceres pasākums. Šogad skolā viesojās dziesminiece Ieva Akurātere, kura skolēniem pastāstīja savus atmiņu stāstus par barikādēm.