Internātskola

Upesleju internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā uzņem izglītojamos no visas Latvijas

Upesleju internātpamatskola-rehabilitācijas centrs ir pašvaldības dibināta rehabilitācijas tipa pamatizglītības iestāde izglītojamiem:

• ar somatiskām slimībām,
  • ar fiziskās attīstības traucējumiem,
  • ar valodas traucējumiem,
  • ar mācīšanās traucējumiem,

speciālā pirmskolas un pamatizglītības iestāde audzēkņiem, kam nepieciešami īpaši mācīšanas un audzināšanas apstākļi un ilgstoša uzturēšanās izglītības iestādē.

Mācību programmas

Izglītojamiem piedāvājam:

• Izglītojamā spējām pielāgota izglītības un rehabilitācijas procesa organizēšana (ievērojot bērna veselības stāvokli, pieredzi, prasmes un izziņas procesu īpatnības).

• Labiekārtoti mācību kabineti, mūsdienu tehnoloģiju lietojums (interaktīvās tāfeles, videoprojektori, datori, interneta pieslēgums).

• Optimāls izglītojamo skaits klasēs. Individuāla pieeja un atbalsts.

• Bezmaksas mācību grāmatas, mācību līdzekļi.

• Daudzpusīgi mācību priekšmetu pasākumi: olimpiādes, konkursi, viktorīnas, sporta sacensības, teatrālie uzvedumi, erudīcijas pasākumi, radošo darbu izstādes u.c.

• Papildus atbalsta nodrošināšana izglītojamiem, piesaistot ESF Projekta līdzekļus (speciālais pedagogs, ārsts rehabilitologs, logopēds, psihologs, sociālais pedagogs, fizioterapeits, masieris, skolotāja palīgi).

• Labi un optimāli sasniegumi valsts pārbaudes darbos.

• Skolā darbojas interešu izglītības pulciņi izglītojamo spēju attīstībai.

• Medicīniskā aprūpe un ārstu savlaicīgi sniegta medicīniskā palīdzība. Nodrošinām nodarbības pie logopēda, psihologa, sociālā un speciālā pedagoga, fizioterapeita, rehabilitologa un ārsta.

• Ārsta-rehabilitologa un fizioterapeita vadībā veicam vispārējo un lokālo masāžu, ārstniecisko vingrošanu pareizas stājas veidošanai, līdzsvara un koordinācijas kustību korekcijai, ritmiku, zāļu tējas, skābekļa kokteiļa procedūras, haloterapiju, peldēšanu.

• Aprīkots audio-video relaksācijas kabinets.

• Bezmaksas dzīvošana skolas internātā 7 dienas nedēļā.

• Sabalansēta un veselības stāvoklim atbilstoša ēdināšana 5 reizes dienā.

• Tiek nodrošināta izglītojamā dienas režīma ievērošana.

• Iestādes apkārtne: priežu meža un parka teritorija sniedz lieliskas iespējas radošam mācību un atpūtas procesam, un veselības uzlabošanai.

• Ir nodrošināta vides pieejamība izglītojamiem ar kustību traucējumiem.

• Bezmaksas novada autobusu pirmdienās un piektdienās līdz Dreiliņiem.

Jums ir jautājumi par mūsu mācību iestādi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Vaicā mums