2022. gada svarīgākie notikumi Upesleju sākumskolā

Bruņinieki un Princeses Ziemassvētkos

“Lācēnu” grupas bērni visu decembra mēnesi gatavojās kļūt par īstiem bruņiniekiem un princesēm.

Zēni skatījās videofilmas par seno laiku bruņiniekiem, veidoja savus ģērboņus, mācījās zobenu cīņas un kā lekt zirgā. Kopā lasījām grāmatas par bruņiniekiem. Skolotāja Sanita, no ceļojuma, atveda video par bruņinieku muzeja apmeklējumu. Meitenes arī noskatījās filmiņu par to, ko tad nozīmē – būt par īstu princesi. Bērni paši izdarīja secinājumus. Bruņinieki ir stipri, drosmīgi, uzticīgi, godīgi un pieklājīgi izturas pret meitenēm. Princeses ir maigas, klusas, laipnas, ļoti draudzējas ar dzīvniekiem.

Arī grupas telpa pamazām pārtapa par pili. Visi gatavojās Ziemassvētku ballei. Taču kad bruņinieki ieradās, pils Karaliene paziņoja satraucošu ziņu – Melnais Bruņinieks aizvedis princeses nezināmā virzienā. Bruņinieki neapjuka, bet devās tās meklēt. Un arī atrada, Melnā bruņinieka ieslodzītas. Tad notika godīga cīņa, katrs bruņinieks drosmīgi cīnījās pret Melno Bruņinieku, līdz to uzvarēja.

Par godu uzvarai Karaliene pasludināja Ziemassvētku balli par atklātu. Bija gan dejas, dziesmas. Muzicēja galma muzikants. Ciemos ar dāvanām atnāca Ziemassvētku vecītis.

Mēs arī tur bijām, mielastā gardi paēdām un priekus baudījām. Sanita, Jeļena un Vineta.