Rudens svētki Upesleju pamatskolas pirmsskolas jaunākajās grupās

​Rudens svētki

Upesleju pamatskolas pirmsskolas jaunākajās grupās.

Kad krāsainās koku lapas jau bija norāvis rudens vējš, un pat pirmā maigā sniega sedziņa klāja vēl zaļo zālīti – jā, tieši 31. oktobrī Upesleju pamatskolas pirmsskolas paši, paši mazākie svinēja Rudens svētkus.

Vēl rīta miedziņu berzēdams no acīm, Rudens rūķis viesojās “Zaķēnu” grupiņā ar krāsainu ābolu maisiņu, kur viņu sagaidīja jau “degunus apsildījuši” un rudens kronīšiem rotājušies bērni. Kā brīnišķīgs apliecinājums, ka mazie jau pieraduši pie savas dzīves lielajām pārmaiņām – bērnudārza gaitām, skanēja kopīgas dziesmas, pirkstiņu rotaļas un dejas miera un smaidu pilnā noskaņā, kas noslēdzās ar mielošanos ar krāsainajiem rudens burkāniem.

Neilgu brītiņu pēc tam “Vāverēnu” grupiņas bērni kopā ar viesiem no “Ezīšu” grupas sastapās ar zirneklīti, kurš vēl nedaudz uzdejojis atmiņās par skaisto un silto vasariņu, ar šūpļa dziesmiņu tika iemidzināts ziemas miedziņā. Toties pavisam aktīva rosīšanās gaidīja bērnus – tika veidoti skaisti zirneklīši no dzīpariņiem, ar formiņām izspiesti rupjmaizes un ķirbju šķēlīšu mēnestiņi, zvaigznītes, sēnītes u.c. figūriņas, lai tūlīt pat ar tiem cienātos, piekožot klāt kārtīgu dzērveņogu un uzdzerot svaigi spiestu burkānu suliņu.
Sirsnīgs paldies radošajām skolotājām un atsaucīgajiem vecākiem, bez kuriem nebūtu iespējama tik jauka dzīve pirmsskolā! Ar neatlaidīgu pacietību strādāsim tālāk kā ikdienā, tā svētkos!
Mūzikas skolotāja,
Anda Zikmane