Nopelnītā dāvana

4.klases skolēni par aktīvu makulatūras vākšanu konkursā ,,Zaļā josta’’ devās uz krāsainu, jautru un neiedomājami atraktīvu šovu „Nemo un draugi no Madagaskaras’’ Ikšķiles kultūras centrā.

Viņiem tika dota iespēja satikt savus iemīļotos varoņus no Āfrikas džungļiem, Karali Lauvu, Haizivi, bruņurupuci, krokodilu un begemotu, draugus no Zemūdens pasaules,kā arī bērniem bija neparasta iespēja vērot un iesaistīties Super Ārsta glābšanas operācijā, kurš visas izrādes garumā rūpējās par savu draugu drošību.

Jautra mūzika, burbuļu šovs, lielas piepūšamās bumbas, lieliski un krāsaini kostīmi neatstāja vienaldzīgu ne vienu skatītāju. Izdejojušies, izspēlējušies un noskatījušies izrādi, mājupceļā skolēni priecājās par Ikšķiles centra lielo egli, jo viņi nebija redzējuši tik lielas eglīšu bumbas noformēšanai. Tā arī tapa kopīgs foto pie Ziemassvētku egles.

Direktora vietniece audzināšanas darbā I.Ievāne