Aktīvās atpūtas centrā ”Leiputrijā”

14. decembrī 4. klases skolēni ar audzinātāju devās ekskursijā uz Kadagu. Aktīvās atpūtas centrā ”Leiputrijā” skolēniem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā, kur Rūķu meitenes pavadībā, katrs varēja iemācīties veidot savu Ziemassvētku rotājumu no dabīgiem materiāliem.

Pēc radošās darbnīcas apmeklējuma skolēni devās uz mežu un izrotāja eglīti meža zvēriem.Iekāra tajā burkānus un kartupeļus. Ar skaļām dziesmām pamodināja Meža veci, kurš pēc tam skolēniem iemācīja dažādas rotaļas. Pēc aktīvām izdarībām skolēniem bija iespēja nobaudīt gardas pankūkas, ceptas uz ugunskura, zāļu tēju. Saimniece atļāva arī uzcept katram pašam savu pankūku. Pēc gardā mielasta visi gājām kopīgās rotaļās,dziedājām un skaitījām Ziemassvētku dzejoļus.