Ekskursija

Ekskursija- Sigulda

2019.gada 19.maijā Upesleju internātpamatskolas- rehabilitācijas centra pirmsskolas sagatavošanas grupa “Lapsēni” kopā ar skolotājām un skolotāju palīgu devās mācību ekskursijā uz Siguldu.

Bērni iepazinās ar Siguldas saldējuma tapšanas vēsturi un saldējuma gatavošanas procesu. Bērni kopīgi gatavoja Burbuļvafeļu kūku, ko papildināja ar dažādiem ievārījumiem un protams ar saldējumu.

Kad kopīgi gatavotā kūka tika nogaršota , bērni devās apskatīt Siguldu, galvenais apskates objekts bija Gūtmaņa ala un apkārtnes izzināšana. Izrādījās, ka tikai retais te ir bijis un zina nostāstus par šo vietu.
Piekusuši un uzzinājuši daudz jauna par Siguldu un tās apkārtni, Lapsēni devās mājup, lai savas iegūtās zināšanas un pozitīvās emocijas pastāstītu citiem.
Sagatavoja skolotāja E. Balode