FUTBOLA TURNĪRS

16.05.2019 Upeslejas Internātpamatskolas - rehabilitācijas centrā tika aizvadīts Futbola turnīrs zēniem 6.-9.klašu grupai.

Turnīram pieteicās 2 komandas “Pussy Destroyers” un “Raibie gailīši”, kopā 14 dalībnieki.

Ar pārliecinošu pārsvaru 6:2 vinnēja “Pussy Destroyers”. Komandas sastāvā spēlēja: Deijans Paulavičs, Daniels Domorenko, Jorgens Bērziņš, Roberts Bindemanis, Aleksejs Dubjuks, Rivgards Kisiļica, Rainers Maisiņš.

Otro vietu ieguva “Raibie gailīši”. Komandas sastāvs: Ēriks Vaļentovs, Deniss Domorenko, Roberts Bondarenko, Daņila Kožaro, Rinalds Graubiņš, Ralfs Porietis, Aldis Cīrulis.
Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti: Deijāns Paulavičs – 8.kl. un Roberts Bondarenko – 9.kl.
1. un 2. vietas ieguvēji un labākie spēlētāji saņēma saldas balvas, diplomus un pozitīvas emocijas.
Īpašs paldies Upeslejas Internātpamatskolas - rehabilitācijas centra 8.klases skolēnam Deijānam Paulavičam par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā.

Sporta pulciņa vadītāja O.Ksenzova