Ģimeņu sporta diena

Ģimeņu sporta diena

27.09.2019 Eiropas sporta nedēļas ietvaros Upesleju pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādē notika Ģimeņu sporta dienas pasākums.

Saulainajā septembra pēdējās piektdienas pēcpusdienā 5 grupu audzēkņi ar saviem vecākiem pulcējās skolas sporta stadionā, lai veiktu dažādus sportiskus uzdevumus sešās stafetēs kopā ar saviem bērniem. Šogad pasākumu apmeklēja un tajā, atbilstoši savām spējām, piedalījās 45 bērnu vecāki. Sporta pēcpusdienas iesākumā visi dalībnieki kopā veica nelielu iesildīšanās vingrinājumu kompleksu. Vēlāk katram dalībniekam, pēc brīvas izvēles, lai nerastos liela drūzmēšanās, vajadzēja pārvarēt dažādus šķēršļus gan izlienot, gan pārkāpjot, gan pārlecot tiem; pārnest priekšmetus, tos nepazaudējot; pārvietoties uz ežubumbu ķekatām, veikt distanci ar lecambumbām; trāpīt mērķī; pārvarēt šķēršļus, nesot rokās smagumus. 

Viss pasākums noritēja pozitīvu emociju gaisotnē un brīvā uz sadarbību vērstā atmosfērā. Rezultātā katra bērna ģimene, kura piedalījās pasākumā, saņēma pateicības rakstu par aktīvu piedalīšanos pasākumā. Arī kūtrākos vecākus, bērnu mudinātus, izdevās iesaistīt aktivitātēs un beigās visi bija pozitīvu emociju pārņemti.

Sporta skolotāja Gunta Rutkaste