Izlaidums

2019.gada 30.maijā Upesleju Internātpamatskolas-rehabilitācijas centra PII notika izlaidums sagatavošanas grupai “Lapsēni”. Šogad bija 12 absolventi.

Skolotājas kopā ar bērniem stāstīja pasaku par divām māsiņām- Blēņu un Neblēņu, kas ikdienā dzīvo kopā ar mums. Uzzinājām, kā Neblēņa ietin bērnu sapnīšus meiteņu bizēs, par ko sapņo zēni un daudz citas interesantas lietas. Skolotājas stāstīto bērni papildināja ar interesantiem dzejoļiem un jautrām dziesmām.

Upesleju Internātpamatskolas-rehabilitācijas centra direktore sveica absolventus, grupas skolotājus,skolotāju palīgu un visus iestādes darbiniekus, šajā jaukajā dienā. Kā arī pateicās vecākiem par sadarbību.
Bērnus , direktori, pedagogus sveica Domes priekšsēdētājas vietnieks Ainārs Vaičulens.
Vecāki ar mīļiem vārdiem un laba vēlējumiem pateicās bērnudārza direktorei, skolotājām un pārējiem iestādes darbiniekiem par ieguldījumu, sagatavojot bērnus skolai.
Paldies bērniem un viņu vecākiem par kopā pavadīto laiku!

Sagatavoja PII skolotāja Edīte Balode