Ko var darīt bibliotēkā?

Var lasīt.... un var pārrunāt. Var arī trenēties stāstu, joku un asprātīgu izdomājumu stāstīšanā. Kā to darīja varenais lielībnieks un stāstnieks barons Minhauzens.

11. aprīlī lasītavā pasakošanā, melošanā un brīnumu stāstīšanā sacentās 3. un 4.klases skolēni. Tika samelota visa patiesība par spociņu, kurš dzīvo skolas bēniņos, un par mošķīti, kurš apmeties skolas pagrabos.

Stāstnieku gars, neskatoties uz informācijas tehnoloģiju laikmetu, ir vēl joprojām dzīvs mūsu audzēkņos, un stunda izrādījās par īsu, lai visi izstāstītu savas versijas. Turklāt gan spociņš, gan mošķītis tika portretēti, un zīmējumu veidoja visa klase kopā. Tagad abus no iztēles izburtos skolas iemītniekus var apskatīt lasītavā.
Un nākošgad mēs turpināsim stāstos, pasakās un teikās savu piedzīvojumus un redzējumus par citiem noslēpumainiem skolas un tās apkārtnes iemītniekiem.

Bibliotēkas vadītāja G. Bruģētāja