Lāčplēša diena pirmsskolā

Par godu šiem svētkiem , mūsu grupiņā “Pūcēni” viesojās, karavīrs no Ādažiem grupas audzēkņa tētis Valerijs Danilovs, kurš bērniem pastāstīja par Lačplēša dienu.

Parādīja un iepazīstināja ar smago ekipējumu – ap 20 kg smagās mugursomas nepieciešamo saturu ikdienas gaitām. Tie ir : ūdens rezervuārs, metāla trauku komplekts,saliekāma lāpsta, telts, guļammaiss, gumijas paklājs un citas personīgās lietas. Bērni klausījās ar lielu interesi un aizrautību . Ar prieku piedalījās kopīgajās aktivitātēs - pielaikoja karavīru bruņuvesti un ķiveri.

V. Danilovs stāstīja par svētku simbolu –lentīti valsts karoga krāsās. Uzskatāmi parādīja, kā pareizi veidot, un katram mūsu grupas audzēknim palīdzēja piespraust.
Liels paldies par atsaucību tētim!
Šī tikšanās bērniem vēl dziļāk palīdzēja izprast šo svētku nozīmi un svarīgumu. Vakara pusē kopā ar bērniem iededzām svecītes viņu sagatavotajos svečturos “ stiklas burciņās” sarkanbaltsarkanajā krāsā. Mēs nolēmām, ka tā varētu būt dāvana no mums mūsu Valstij svētkos!

Skolotāja Ilona Maļinovska