Netradicionālā vieglatlētika

UIRC 4.-7.klašu astoņu izglītojamo komanda piedalījās Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra rīkotajās Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu sporta sacensībās” Netradicionālā vieglatlētika” Rīgā BJC ”Daugmale” stadionā ”Ķengarags”.

Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centru pārstāvēja: Melānija Poriete (4.kl.), Ralfs Porietis(6.kl.), Reinis Jadrevičs(4.kl.), Marija Ansone(5.kl.), Lienīte Maija Vaļentova(6.kl.), Rolands Rutko(5.kl.), Adrians Rutko(7.kl.) un Jeļena Simačova(7.kl.).

Sacensību laikā dalībniekiem vajadzēja veikt 12 dažādas stafetes; gan uz ātrumu, gan precizitāti u.c.( basketbols, futbols, florbols, skrejritenis, riepas ripināšana, lidojošie šķīvīši mērķī, bumbas mešana mērķī, tāllēkšana no vietas, šautriņu mešana, pretstafete, slēpošana pārī un kombinētā stafete).

Kopumā sacensībās piedalījās 13 komandas. 12 no tām bija no Rīgas un tikai viena no Rīgas plānošanas reģiona.

Dažādās stafetēs mūsu skolas komanda spēja izcīnīt gan pirmo vietu, gan ierindoties 13.vietā. Toties, apkopojot visu stafešu rezultātus, sacensību galarezultātā UIRC izcīnīja 4.vietu ar 72 punktiem. Uzvarēja Rīgas sanatorijas internātpamatskolas 1.komanda ar 44 punktiem. Notrešās vietas RVAP AC 1.komandas mēs atpalikām par 9 punktiem.

Sacensību sākumā un noslēgumā uzstājās skolēnu deju grupas un ansamblis. Noslēgumā, kamēr tika apkopoti rezultāti, tika aicināti uzstāties arī sacensību dalībnieki ar saviem talantiem (dejas, dziesmas). Katram sacensību dalībniekam tika iedots minerālūdens un vafeļu paciņa, bet par piedalīšanos tika atzinības raksts. Arī katras skolas skolotājs tika apbalvots ar atzinības rakstu par bērnu sagatavošanu sacensībām.

Sagatavoja UIRC sporta skolotāja Gunta Rutkaste