Nodarbība "Latvijas republikas dibināšana un neatkarības atjaunošana"

Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa un „4.maija Deklarācijas klubs” piedāvāja izbraukuma nodarbību skolā: „Latvijas Republikas dibināšana un neatkarības atjaunošana”

Nodarbība 7.- 9. klases audzēkņiem

Nodarbība par Latvijas Republikas dibināšanu un neatkarības atjaunošanu palīdzēja veidot izpratni par 1918. gada 18. novembrī dibinātās Latvijas Republikas un 1990. – 1991. gadā atjaunotās LR nepārtrauktību.

Nodarbības vadītāji no Okupācijas muzeja iepazīstināja skolēnus ar vēsturiskajiem notikumiem: LR proklamēšana un Latvijas Republika 1918. – 1940; Latvija okupācijas apstākļos un LR neatkarības atjaunošana. Iepazīstināja ar Deklarācijas „Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” pieņemšanas notikumiem 1990. Gadā. Palīdzēja „4. maija Deklarācijas kluba” pārstāvji, kuri ir piedalījušies šajā vēsturiskajā notikumā.Noslēgumā - zināšanu un izpratnes nostiprināšanas uzdevumi skolēnu komandām.