Nodarbība „Man ir tīri zobi”

Š.g. 17.oktobrī 1.-2. klases audzēkņi bija aicināti piedalīties nodarbībā „Man ir tīri zobi”. Nodarbība bija organizēta skolā.

Sākumskolas vecuma bērniem noris piena zobu nomaiņa. Šīs laiks ir ļoti svarīgs pareizu ēšanas paradumu un mutes higiēnas iemaņu apgūšanai un nostiprināšanai.

Šo nodarbību mērķis bija attīstīt bērniem pareizus higiēnas paradumus un rosināt viņus sistemātiski kopt zobus.

Nodarbības vadītāja pastāstīja bērniem par zobu veidiem un vesela zoba anatomiju, zobu tīrīšanu un kariesa profilakses veidiem.

Audzēkņiem bija ļoti interesanti piedalīties nodarbībā, uzdot jautājumus, kā arī pašiem atbildēt uz jautājumiem.

Par aktīvu piedalīšanos saņemam dāvaniņas (krāsojamas grāmatiņas, zobu birstītes un košus dvielīšus mutes slaucīšanai).

Paldies par piedāvāto iespēju no 1.-2. klases audzēkņiem

Internāta skolotājas: Ludmila Šestakova un Sandra Gutmane - Sudarenko