Nodarbība "Nofilmē savu filmu"

20.novembrī programmas ,,Latvijas skolas soma’’ organizētajā pasākumā notika interaktīva mācību filmu studijas nodarbība ,,Nofilmē savu filmu’’, kuru vadīja biedrības Mūsdienu kultūras centra darbinieki.

Telpa tika sagatavota, lai skolēni paši varētu izdomāt, izanalizēt un uzfilmēt savu filmu. 6.un 7.klases skolēni varēja iegūt pamata zināšanas filmēšanā, kāpēc vajadzīgs zaļais ekrāns, kādas datorprogrammas tiek izmantotas. Veiksmīgi tika plānots grupu darbs, lai kopīgi izdomātu sižetus, nomainītu darbības fonus, mācītos runāt kameras priekšā un rezultātā arī paši noskatoties savus uzņemtos sižetus, analizētu savas izdevušās un neizdevušās lietas. Filmu uzņemšana tika parādīta kā aizraujošs, izglītojošs un izklaidējošs process. Tika daudz jautājumi uzdoti par cilvēkiem, kas iesaistās filmu uzņemšanā: režisori, producenti, aktieri, grimmētāji, operatori u.c.

6.-9.b.kl. skolotāja Ināra Ozoliņa