Pasākums ,,Jaungada karnevāls’’

Pasākuma mērķis:

1.Veicināt bērnu un jauniešu radošo spēju attīstību, fantāziju, krāsu izjūtu.
2. Attīstīt bērnu un jauniešu prasmes un iemaņas darbā ar dažādiem materiāliem.
3. Rosināt skolēnu interesi par karnevāla kultūru, tā izcelsmi, tradīcijām.

Karnevālā aktīvi piedalījās 1.-9.kl. skolēni kopā ar audzinātājiem. Divu nedēļu laikā skolēni iepazinās ar masku vēsturi, simboliem, tradīcijām, modes tendencēm un

iegūto informāciju, zināšanas izmantoja karnevāla cepuru, galvassegu veidošanā no papīra, auduma, dzijas u.c. materiāliem.

Karnevālā katrai klašu grupai bija iespēja demonstrēt izveidotās maskas, pastāstīt kā tās tapa, kas palīdzēja tapšanas procesā.
Katra klašu grupa rādīja iestudēto priekšnesumu mūzikas pavadībā. Priekšnesumi bija ļoti dažādi: dziesma mūzikas pavadībā ar kustībām, teatralizēts uzvedums ar mūziku, dejas mūzikas pavadībā. Tie bija radoši, pārdomāti, varēja redzēt, kas ko lēni un skolotāji bija labi pastrādājuši. Liels paldies jāsaka mūzikas skolotājai Laumai, kura deva padomus dziesmas pavadījumam ar kustībām, atskaņotājam Jānim, kas labi orientējas mūzikas pasaulē, audzinātājām, kuras piedalījās priekšnesumā ar savas klases skolēniem.

Karnevāla maskas kalpoja kā ieeja pasākuma 2.daļā- diskotēkā.

Secinājums, ka par labu darbu ir nopelnīta diskotēka, visi bija apmierināti par paveikto un sasniegto.

3.klases audzinātāja E.Ivdre un viņas skolēni