Pierīgas novadu skolu 2018./2019. mācību gada sporta spēles rudens krosā.

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu sacensības rudens krosā, kas 27.09.2018 notika Ķekavas novada Baložos, aizritēja desmit vecuma grupās 1 un 2 km distancēs puišiem un meitenēm.

Katrā vecuma grupā rezultātus vērtēja atsevišķi, par izcīnītajām vietām piešķirot noteiktu punktu skaitu. Katrai skolai komandu ieskaitē summēja astoņus labākos rezultātus. 

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola ( 109 punkti).Sīvā cīņā par pārējām vietām kopvērtējumā Zaķumuižas pamatskola (95 punkti) apsteidza Mārupes pamatskolu (91), Carnikavas pamatskolu (91) un Jaunmārupes pamatskolu (89). Tālākās vietas ieņēma Sējas pamatskola (78), Upesleju internātpamatskola (66) un Baldones mūzikas pamatskola (61).

Upesleju internātpamatskolu – rehabilitācijas centru šogad, ņemot vērā skolā notikušā rudens krosa rezultātus, pārstāvēja, izcīnīja un ierindojās no 5. līdz 14.vietām desmit mūsu skolas izglītojamie, katrs savā vecuma grupā:


  1. Daniels Domorenko Z 2002 (5.v.) 12
  2. Deniss Domorenko Z 2003 (6.v.) 11
  3. Loreta Linda Lorberga M 2009 (7.v.) 10
  4. Maira Kirilova M 2004 (7.v.) 10
  5. Melānija Poriete M 2008 (9.v.) 8
  6. Adrians Rutko Z 2005 (11.v.) 6
  7. Valentīns Dubjuks Z 2009 (12.v.) 5
  8. Lienīte Maija Vaļentova M 2006 (13.v.) 4
  9. Reinis Jadrevičs Z 2007 (14.v.) 3
  10. Valērijs Stupačuks Z 2008 (14.v.) 3


Komandu vērtējumam, izcīnot 7.vietu, savu ieguldījumu deva astoņi labākie skolas pārstāvji.
























Upesleju internātpamatskolu – rehabilitācijas centru šogad, ņemot vērā skolā notikušā rudens krosa
rezultātus, pārstāvēja, izcīnīja un ierindojās no 5. līdz 14.vietām desmit mūsu
skolas izglītojamie, katrs savā vecuma grupā:

1 Daniels Domorenko Z 2002 (5.v.) 12

2 Deniss Domorenko Z 2003 (6.v.) 11

3 Loreta Linda Lorberga M 2009 (7.v.) 10

4 Maira Kirilova M 2004 (7.v.) 10

5 Melānija Poriete M 2008 (9.v.) 8

6 Adrians Rutko Z 2005 (11.v.) 6

7 Valentīns Dubjuks Z 2009 (12.v.) 5

8 Lienīte Maija Vaļentova M 2006 (13.v.) 4

9 Reinis Jadrevičs Z 2007 (14.v.) 3

10 Valērijs Stupačuks Z 2008 (14.v.) 3

Komandu
vērtējumam, izcīnot 7.vietu, savu ieguldījumu deva astoņi labākie skolas
pārstāvji.