APRĪĻA JOKI

APRĪĻA JOKI

Aprīlim, kā īstam vīram,
tiešām patīk jokoties....

tad arī jokojāmies- gan skolotāji, gan skolēni.

Jau nedēļu pirms pasākuma bija rosība, jo katra klase bija izlozējusi savu alfabēta burtu ar kuru jāizdomā interesants stāsts. 

Piemēram: ,,Bagātais bokseris Bonis būvēja briesmīgu būdu. Būdā barojās, bauroja brangi buldogi, bifeļi, begemoti. Brangajam begemotam bija balta bārda, bifelim Bifštekam bija brūna bante, bet begemotam Betmenam bija brēcoša baritona balss.
Bokseris Bonis brīvdienā buktēja bālas bikses, baiku, balināja blaktainas botas. Būdas bunkurā brokastoja blusaini broileri, bļaustījās BMXseri, bulciņveida bērni. Bļodās bija baterijas buljonā. Briesmīgi, baisīgi brr……’’


2.klase sacerēja stāstu ar burtu G : ,,Gaisā griezās gubu gabanas, garoja gladiolu, gaiļbiksīšu garaiņi. Graciozais gailis, glumais gliemezis, glupā govs, gleznais gulbis gāja Gulbenes gadatirgū gādāt grozu- gurķu, gaileņu, graudu glabāšanai. Gribēja gādāt gaļu- gatavot gardu gulašu.’’
Skolēni stāstīja interesantas anekdotes, lasīja asprātīgus sludinājumus un visi kopā varējām pasmieties, attīstīt lasīšanas un stāstīšanas iemaņas. 8.klases puiši pat bija uzvilkuši meiteņu kleitas un rādīja priekšnesumu.
Pēc jautrā pasākuma varēja izdejoties diskotēkā.


1.-4.b klases skolotāja L.Cīrule