SADANCIS UPESLEJĀS

Upesleju skoliņā,
Saules stari vaigus silda,
Deju bērni danci grieza.

Saulainā pavasara dienā, 27.martā, pie mums Upesleju internātpamatskolā, notika sadancis, kur deju soļus, deju rakstus un skanīgas tautas dejas kopā dejoja 262 bērni vecumā no 7-17 gadiem. No Rīgas 64.vidusskolas deju kolektīva ,,Dzērvenīte’’ieradās 83 dažāda vecuma dejotāji, no Rīgas 84.vidusskolas deju kolektīva ,,Saule’’ - 90 bērni, Rīgas Valsts tehnikuma deju kolektīvs ,,Pavediens’’- 22 jaunieši. Saulainas krāsas, tautiski brunči, zibošas acis, kustīgas kājas un smaidošas sejas rādīja to, ko šajā mācību gadā ienācījušies. Dejotprieks vieno un veido draudzību, izturību, sapratni un kolektīvo kopā būšanu. Dejotāji prot sarunāties deju valodā.

Liels paldies visu deju kolektīvu vadītājām un Upesleju internātpamatskolas deju kolektīvu vadītājai Baibai Miķelsonei par uzdrošināšanos pulcēt pie sevis kopā deju draugus un viņa saka: ,, “Ja dejotājs ir iemīlējis deju, tad deja runā savu valodu un vienaldzīgs nevar palikt ne skatītājs, ne dejotājs pats.’’

Direktores vietniece audzināšanas darbā I.Ievāne