“T-kreklu sadancis” Skrīveros

Šī gada 13.maijā Upesleju internātpamatskolas - rehabilitācijas centra tautas deju kolektīva 1.-2.klašu grupa piedalījās saliedēšanās pasākumā ,,T kreklu sadancis’’ Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā.

Kopā ar mums piedalījās bērni no Skrīveriem, Aizkraukles, Daudzeses un Mārupes. "T-kreklu sadanča" pirmajā daļā bērni piedalījās koncertā, kur tika atrādīti gan tautas deju priekšnesumi, gan mūsdienu dejas, gan baleta un ritmikas priekšnesumi. Mūsu bērni rādīja trīs dejas - "Juku, juku", "Vēderiņš burkšķ un "Eža bungas".

Pēc koncerta bērnus sadalīja 4 jauktās grupās, kas piedalījās tautas bumbas turnīrā, iesildījās kustību improvizācijā un pārbaudīja savas prasmes radošajā darbnīcā. Pēc pasākuma bērni bija priecīgi un sajūsmā par redzēto Skrīveru vidusskolā. Liels paldies audzinātājām E. Eglītei un L. Šestakovai, kas atbalstīja, uzmundrināja, iedrošināja, pieskatīja un sapucēja tālajā braucienā bērnus.

Deju skotāja B.Miķelsone