"Tautas bumbas" sacensības

14.05.2019 Upeslejas Internātpamatskolas - rehabilitācijas centrā tika aizvadītas “Tautas bumbas” sacensības 6.-9.klašu grupai.

Sacensībās piedalījās 2 komandas “Upeslejas malači” un “Upiki”, kopā 17 dalībnieki. Sacensības norisinājās kopā zēniem un meitenēm.

Starp abām komandām spēcīgākie izrādījās “Upeslejas malači”. No trīs spēlēm tika izcīnītas divas uzvaras. Komandas sastāvā spēlēja: Roberts Bondarenko, Maiga Dreimane, Reinis Rudašs, Daņila Kožaro, Jorgens Bērziņš, Ritvars Brunavs, Aldis Cīrulis, Deniss Domorenko, Daniels Domorenko.

Otro vietu ieguva komanda “Upiki”. Komandas sastāvs: Rinalds Graubiņš, Aleksejs Dubjuks, Valērija Netuškova, Dagnija Tregubenko, Aleksandra Arbidāne, Roberts Bindemanis, Ralfs Porietis, Nils Zalcmanis.
1. un 2. vietas ieguvēji saņēma saldas balvas, diplomus un vērtīgu pieredzi.
Sacensības sporta spēle “Tautas bumba” prasa ne tikai veiklību, prasmi mest bumbu spēcīgi un trāpīt izvēlētajā mērķī, bet arī prasmi komandai izvēlēties pareizo taktiku, just komandas biedrus un ātri reaģēt.
Īpašs paldies Upeslejas Internātpamatskolas - rehabilitācijas centra 6.klases skolēnam Aleksejam Dubjukam par sniegto atbalstu sacensību sarīkošanā.

Sporta pulciņa skolotāja O.Ksenzova