Ulbrokas eko skolas pasākums

Mūsu skolas skolēniem bija iespēja piedalīties Ulbrokas eko skolas komandas organizētajā pasākumā ‘’Iepazīsti,atklāj, izzini bioloģisko daudzveidību Stopiņu novadā’’.

Pasākums notika 29.novembrī no plkst. 13.00 līdz 18.00. No mūsu skolas piedalījās skolēni no 5.-9.klasei: Marija Ansone,Valērijs Stupačuks,Madara Āboltiņa,Baiba Butkus,Viktors Stupačuks,Liene Vaļentova,Aldis Cīrulis,Patrīcija Ezeriņa un Edgars Jefimovs. Sākumā noklausījāmies lekciju par dabas nozīmi , bioloģisko daudzveidību un kā cilvēks izmanto dabas resursus. Mēs uzzinājām daudz jaunu un interesantu informāciju par dzīvo dabu. Pēc tam sākās pats interesantākais-iepazīšanās ar citu skolu jauniešiem, aktīvās stafetes mežā un paralēli tam bioloģisko objektu fotogrāfēšana. Skolā mūs sagaidīja silta ķirbju krēmzupa un svaigi augļi. Kad bijām kārtīgi iestiprinājušies, mēs sākām noformēt plakātus. Mūs sadalīja 5 grupās un katrai grupai bija sava tēma. Mūsu tēma bija ‘’Bioloģiskā daudzveidība’’. Varējām radoši izpausties. Kad visi bija pabeiguši savus plakātus, prezentējām darbus. Bija interesanti paklausīties, ko citi bija paveikuši. Nobeigumā mēs dabūjām balvas. Mums tur vissvairāk patika aktīvās stafetes pa mežu un plakāta veidošana. Ja būtu iespēja, mēs noteikti vēlreiz uz šāda veida pasākumu aizbrauktu.

8.klases skolnieki: Edgars Jefimovs, Baiba Butkus