Upesleju pamatskolas skolēni Leļļu teātrī

Šī gada 10. oktobrī ar Ivo Jēkabsona atbalstu Upesleju pamatskolas skolēni no 1.,2., un 3. klases devās uz Leļļu teātri.

Teātrī mēs skatījāmies izrādi ,,Naksitrallīši’’. Izrādes režisore Laura Čaupale.

Pie saldējuma kioska satiekas trīs dīvaini cilvēciņi – Uzrocis, Ķērpjbārdis un Puszābaks. Viņi mielojas ar saldējumu un ziņkārīgi cits citu uzlūko. Tas ir sākums draudzībai, kas būs stiprāka par ķildām, bailēm un grūtībām, ko Naksitrallīšiem nāksies pārvarēt, lai dabā atkal valdītu līdzsvars.
Izrādes laikā smējās gan bērni, gan pieaugušie.
Starpbrīdī skolēni varēja apskatīt leļļu izstādi un redzēt, kādas izskatās lelles, ar kurām aktieri darbojās uz skatuves.
Pārrunājot klasē redzēto, visi skolēni atzina, ka teātrī viņiem ir paticis un gribētu vēl aizbraukt uz kādu izrādi.
Skolotāja I.Ozoliņa