Vieglatlētikas 4-cīņa 2019

Ievērojot skolas tradīcijas 14.05.2019 Upesleju internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā norisinājās 7.-9.klašu vieglatlētikas sacensības. Sacensībās visplašāk bija pārstāvēta 8.klase un ļoti lielu prieku sagādāja trīs 6.klases izglītojamo līdzdalība sacensībās, konkurējot ar vecākajiem skolas biedriem.

Sacensību laikā izglītojamie piedalījās četrās disciplīnās: 60m skrējienā, bumbiņas mešanā, tāllēkšanā ar ieskrējienu un augstlēkšanā.

Sacensību rezultāti tika apkopoti zēniem un meitenēm atsevišķi.
Visi sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar saldajām balvām, katras disciplīnas uzvarētāji saņēma diplomus, bet kopvērtējuma uzvarētāji un 2, 3 vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām.
Visi sacensību dalībnieki saņēma arī teicamus un izcilus vērtējumus priekšmetā “Sports” par piedalīšanos sacensībās.
Par “Vieglatlētikas daudzcīņas 2019”pārliecinošiem uzvarētājiem kļuva 8.klases izglītojamais Deijans Paulavičs un 7.klases izglītojamā Jeļena Simačova. Otrās vietas izcīnīja 8.klases jaunieši Rinalds Graubiņš un Andželika Petuškova, bet 3 vietas – 8.klases Andriana Madara Āboltiņa un 9.klases Rivgards Kisiļica.

Sporta skolotāja G.Rutkaste