Ziemassvētki pirmsskolā

Ziemassvētki pirmsskolā

Kā mums patīk decembris,kad gatavojamies gada gaidītākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem! Rotājam grupiņu, cepam piparkūkas, gaidām Rūķa pārsteigumus un protams aicinām vecākus kopā ar mums nosvinēt šos svētkus.

Zaķēnu vecāki, kopā ar bērnu , ietērpušies zvēru maskās radīja brīnuma meža noskaņu. Tajā bija dziesmas, rotaļas, svētku noskaņa un pārsteigumi.

Ezīšiem pasākums tika veidots darbnīcu formātā.Iesākumā bērni uzstājās ar vienu priekšnesumu, pēc kura vecākiem pasniedza pašu darinātas dāvaniņas.Tad bērni un vecāki sadalījās četrās apakšgrupās, kur darbojās individuāli piparkūku darītavā, muzikālajā stacijā, Ziemassvētku vecvecīša veidošanas centriņā un rūķu darbnīcā.
Vāverēni varēja iedzīvoties pasakā “ Reiz mežā”.
Pūcēnus lutināja saulīte,neparasti siltajā ziemas dienā. Tā viņi varēja droši dodies ārā un meklēt izpušķoto eglīti. Paldies sporta skolotājai Guntai,kura palīdzēja organizēt sporta stafetes bērniem kopā ar vecākiem.
Viņa arī palīdzēja Lapsēnu grupai, kuri arī šogad veidoja pasākumu ārā. Tur bija gan neparasta orientēšanās spēle,gan stafetes un sportošana, gan paveicās satikt Ziemassvētku vecīti.
Lāču grupa šogad svētkus svinēja tā kā to darīja senie latvieši. Tērpušies tautas tērpos,dziedot tautasdziesmas, ēdot zirņus, pupas un pīrāgus. Jautrību ienesa rotaļas kopā ar vecākiem un sagaidot Budēļu tēvu ar ķekatiņām, kuriem līdzi atnāca arī “zirdziņš”. Paldies mūzikas skolotājai Andai par Ziemassvētku noskaņas radīšanu.
Skolotāja S.Tošena