Ziemassvētku koncerts

Ļoti neparasts bija Ziemassvētku koncerts skolā- ieradās bērnu un jauniešu centra ,,ALTONA’’ zvanu ansamblis ,,PRIMUS’’, kurā spēlē 6 mūziķi.

JAU SAGATAVOTIE GALDIŅI AR LIELĀKIEM UN MAZĀKIEM ZVANIEM IZRAISĪJA INTERESI – NEVARĒJĀM SAPRAST, KAS TAGAD BŪS. AR NEPACIETĪBU GAIDĪJĀM KONCERTA SĀKUMU.

SAGAIDĪJĀM!
JĀ, TĀDS KONCERTS NEBIJA VĒL NE REDZĒTS, NE DZIRDĒTS. PAZĪSTAMAS UN NEPAZĪSTAMAS ZIEMASSVĒTKU MELODIJAS SEKOJA VIENA PĒC OTRAS. MUZIKANTU KUSTĪBAS AR ZVANIEM FASCINĒJA SKATĪTĀJUS, TĀS BURTISKI APBŪRA. SVĒTKU NOSKAŅOJUMS BIJA KLĀT! VIENS OTRS PAT SĀKA DUNGOT LĪDZI.
KONCERTS PATIKA GAN BĒRNIEM, GAN PIEAUGUŠAJIEM.
PĒC KONCERTA TĀDĀ LABĀ NOSKAŅOJUMĀ TIKA APBALVOTI UZCĪTĪGĀKIE SKOLĒNI. BALVAS SAŅĒMA ARĪ TIE, KAS BIJA PADOMĀJUŠI PAR SVĒTKU NOSKAŅOJUMA RADĪŠANU SAVĀS ISTABIŅĀS UN PIEDALĪJUŠIES KONKURSĀ ,,SVĒTKI MANĀ ISTABĀ’’.
UN KUR TAD ZIEMASSVĒTKI BEZ SALATĒTA , DZIESMĀM, DEJĀM , DZEJOĻIEM UN DĀVANĀM!
BĒRNI TIKA PIE SALDUMU PACIŅĀM UN VISI SKOLAS BĒRNI KOPĀ AR VECĀKIEM KOPĪGI VARĒJA BAUDĪT ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS PIE SVĒTKU GALDA, PAR KURU GĀDĀJA MŪSU SKOLAS VIRTUVES ČAKLIE RŪĶĪŠI.
PALDIES PAR SVĒTKIEM!
8.KLASES SKOLĒNI UN VIŅU AUDZINĀTĀJA JEĻENA MIHAILOVA