Noderīgi

Skolu programma

Filma Par elektrodrošību

Uzzināt vairāk

Par drošu atpūtu uz ūdens

Statistika liecina, ka pasaulē katru dienu noslīkt 10 cilvēku, no kuriem 2 ir bērni jaunāki par 14 gadiem.
Bērniem vecumā no 1- 14 gadu vecumam noslīkšana ir otrs biežākais nāves cēlonis starp nelaimes gadījumiem.

Arī Latvijā nelaimes gadījumi uz ūdens ir ļoti izplatīti, tomēr, preventīvi darbojoties, lielākā daļa šādu nelaimes gadījumu ir novēršama.

Vecāku organizācija “Mammām un Tētiem” ir sagatavojusi īsu video pamācību, kas skar šobrīd aktuālu tēmu – drošība uz ūdenstilpju ledus.

Nav noslēpums, ka šī baltā, aukstā, sen gaidītā "īstā ziema" ģimenēm sagādā ne vien milzīgu prieku,
bet ir arī izaicinājums drošībai, jo ziemas prieki var provocēt bīstamas situācijas.

Video “Kā zināt, vai drīkst kāpt uz ledus?” tapis, organizācijai “Mammām un Tētiem” sadarbojoties ar Bērnu Universitāti un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

Par galvenajiem drošības noteikumiem tajā runā Bērnu Universitātes audzēkņi.
Attiecīgi zināšanās dalās pamatskolas skolēnu vienaudži, tādēļ ticam, ka šis ir efektīvs veids skolēnu uzrunāšanai.

Aicinu Jūs izsūtīt video savas skolas skolēniem ar atgādinājumu - Baudīsim ziemu atbildīgi!

Video pieejams, spiežot uz bildes.

Zinām. Peldam. Droši | 1 sērija

Zinām. Peldam. Droši | 2 sērija

Kā pasargāt sevi digitālajā laikmetā

25. novembrī Upesleju skolā Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv attīstības projektu vadītājs Egils Stūrmanis vadīja nodarbības par drošāku un atbildīgāku interneta lietošanu. Nodarbības apmeklēja 1.–4. klašu skolēni; 5.–6. klašu skolēni; 7.–8. klašu skolēni un skolotāji. Viņiem bija lieliska iespēja noklausīties lekciju par drošu internetu, drošu interneta lietošanu, tika sniegti dažādi piemēri par prātīgāku privātās dzīves publiskošanu

Jaunākajām klasēm

Vidējām klasēm

Vecākajām klasēm

Jums ir jautājumi par mūsu mācību iestādi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Sazināties ar mums