top of page

Latvijas skolas somas izrāde "Atgadījums ar peli"

Skolēni sākumā nedaudz apmulsa, kad tika paziņots, ka nebūs izrāde, bet matemātikas stunda! Taču visu izrādes laiku tika justs līdzi notikumiem un aktīva iesaistīšanās situāciju risināšanas meklējumos.


Reiz, kādu laiku atpakaļ pirms viņš izdomāja kļūt par skolotāju, vēl pirms tam, kad viņam izauga ūsas, vēl pirms viņš atrada savu labāko draugu - klasē notika atgadījums, kurš mainīja viņu uz visiem laikiem.


Darbība notiek klasē, kurā katram būs iespēja identificēties ar kādu no notikumu versijām, jo izrāde piedāvā 3 notikuma variantus. Ir iespēja drosmīgi tikt galā ar bailēm. Ir iespēja sastingt un neko nedarīt. Ir iespēja paslēpties aiz drauga muguras.


Izrāde par draudzību un to, kā pārvarēt bailes.

12 views0 comments

Comments


bottom of page