top of page

Tautas mūzikas instrumentu pasaulē

2020. gada 6.oktobrī Upesleju sākumskolā, programmas “Latvijas Skolas soma” ietvaros 1.-3.klašu skolēniem notika izglītojoša mūzikas nodarbība “Tautas mūzikas instrumentu pasaulē”.


Nodarbību vadīja SIA “Upe tuviem un tāliem”. Izglītojošajā mūzikas nodarbībā ar jaunāko klašu skolēniem Iveta Mielava ar saviem palīgiem, izspēlējot dažādus mūzikas instrumentus, improvizējot, caur melodiju un skaņām vizualizēja dažādas dabas norišu un sadzīves ainas.


Kopā tika izspēlēta mīklu spēle, kurā pēc kārtas skolēniem bija jāuzmin latviešu tautas mūzikas instrumentu nosaukumi, jāatrod to attēls un jāievieto kopīgajā puzles aplī. Dažādi latviešu tautas mūzikas instrumenti atradās turpat zālē. Nodarbības laikā un pēc tās skolēni tos varēja aptaustīt un pamēģināt paspēlēt. Spēli, kura saliktā veidā var kalpot arī kā uzskates materiāls, SIA “Upe tuviem un tāliem” dāvināja skolai.


Pēc nodarbības skolēni zīmēja mūzikas instrumentus, kuri bija visvairāk iepatikušies. Populārākie instrumenti skolā izrādījās čels un bungas. Paldies nodarbību vadītajai Ivetai Mielavai par izzinošo un radošo nodarbību.


Direktores vietniece izglītības jomā Nelija Stauža
4 views0 comments

Comments


bottom of page