Mācību process

Upesleju sākumskolas zvanu saraksts 2021./2022. mācību gadā

1.,2.,3. klase4. klases
1.stunda09.00 - 09.401.stunda09.00 - 09.40
2.stunda09.50 – 10.302.stunda09.50 – 10.30
3.stunda10.40 - 11.203.stunda10.40 - 11.20
4.stunda11.30 - 12.104.stunda11.30 - 12.10

5.stunda

12.20 - 13.005.stunda12.20 - 13.00

13.00 - 13.40

6.stunda

13.30 - 14.10

Skolotāji

1. Frankoviča Irēna direktore
2. Žilde Digne direktora vietnieks izglītības jomā, pagarinātās dienas grupas skolotāja un pedagoga palīgs
3. Ozoliņa Ināra pirmsskolas izglītības metodiķe un speciālās izglītības skolotāja
4. Borhova Jeļena sociālais pedagogs
5. Gulbe Zane izglītības iestādes psihologs
6. Bangere Svetlana pirmsskolas izglītības skolotāja
7. Circene Līga pirmsskolas izglītības skolotāja
8. Griķe Iveta pirmsskolas izglītības skolotāja
9. Kravceva Ramona pirmsskolas izglītības skolotāja
10. Klieģe Eģita interešu izglītības skolotāja
11. Ozoliņa Ingrīda sākumskolas skolotāja un pagarinātās dienas grupas skolotāja
12. Martinova Madara pirmsskolas izglītības skolotāja

13. Rutkaste Gunta pirmsskolas izglītības skolotāja
14. Tihonova Irēna pirmsskolas izglītības skolotāja
15. Tošena Sanita pirmsskolas izglītības skolotāja
16. Starta Iveta sākumskolas skolotāja un speciālais pedagogs
17. Šibajevs Aivis angļu valodas skolotājs
18. Verhuškina Jeļena pirmsskolas izglītības skolotāja
19. Vaščenkova Jeļena pirmsskolas izglītības skolotāja
20. Lazdiņa Ineta sākumskolas skolotāja un pagarinātās dienas grupas skolotāja
21. Stafecka Gunita skolotājs logopēds
22. Stepane Svetlana audiologopēds, projektu vadītāja
23. Kravale Dace pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja
24. Anstrangs Rihards pirmsskolas izglītības un sākumskolas mūzikas skolotājs

25. Bērziņa Ieva pirmsskolas izglītības skolotāja
26. Čerpinska Līga pirmsskolas izglītības skolotāja
27. Čerkovska Svetlana pirmsskolas izglītības skolotāja
28. Iļjina Valērija pirmsskolas izglītības skolotāja
29. Iļjiča Irina pirmsskolas izglītības un sākumskolas sporta skolotāja
30. Karakulova Linda pirmsskolas izglītības skolotāja
31. Maļinovska Ilona pirmsskolas izglītības skolotāja
32. Sergejeva Oļona pirmsskolas izglītības skolotāja
33. Šteinberga Marija interešu izglītības skolotāja
34. Jerohina Dagnija pirmsskolas izglītības skolotāja
35. Cīrule Lelde pirmsskolas izglītības skolotāja

Jums ir jautājumi par mūsu mācību iestādi?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Sazināties ar mums