top of page

Raksts par cirku

Kaut arī ir pandēmijas laiks, iespējas baudīt kultūru nav pazudušas.

Kaut arī ir pandēmijas laiks, iespējas baudīt kultūru nav pazudušas. Tā šī gada 26.maijā Upesleju sākumskolas 1.-3.klašu skolēni varēja, projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros, attālināti vērot Pantomīma un Cirka izrādes ar meistarklasi video versiju. Izrādē piedalījās profesionāli cirka mākslinieki un aktieri. Tā bija teatrāla pantomīma un cirka priekšnesumu kombinējoša izrāde, kurā tēli ar dažādiem mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem spēja attēlot savu stāstu. Izrādē skolēni sastapa gan Cilvēku iguānu, kurš pārsteidza ar savu lokanību, gan meitenīti, kura žilbināja ar brīnumkrāšņām uguns gaismiņām. Pēc priekšnesuma mākslinieku vadībā skolēni varēja vairāk uzzināt par cirka un pantomīmas izrāžu formām, izmēģināt plastiskās akrobātikas pamattehnikas. Skolēniem ļoti patika piedāvātā iespēja noskatīties cirku mājās.4 views0 comments
bottom of page